Artykuły

USŁUGI KSIĘGOWE Z WINDYKACJĄ ZA DARMO?

 

Dlaczego warto zlecić prowadzenie księgowości Kancelarii Prawnej LUXOR?

Mamy doświadczenie w obsłudze prawnej średnich i dużych przedsiębiorstw z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, również notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasze biuro rachunkowe, którego siedziba znajduje się w centrum miasta Łódź, uprawnione jest do świadczenia usług księgowych na podstawie ustawy o doradztwie podatkowym.

W swojej praktyce prawniczej, wynikającej z wieloletniego prowadzenia kancelarii w Łodzi, spotykaliśmy się wielokrotnie z sytuacjami, które wymagały od nas świadczenia kompleksowej pomocy prawnej w połączeniu z specjalistyczną wiedzą z takich dziedzin jak:

  • Doradztwo podatkowe;
  • Rachunkowość;
  • Księgowość;

Zdobyte doświadczenie rachunkowe pozwoliło nam na wyodrębnienie Działu Doradztwa Podatkowego i Księgowości w naszej kancelarii w Łodzi, które świadczy usługi doradztwa podatkowego i księgowości najwyższej jakości.

Naszym celem jest, aby pozostające pod naszą opieką i ochroną prawno-księgową przedsiębiorstwo, generowało jak największy zysk przy jak najmniejszym obciążeniu podatkowym, korzystając ze wszystkich dobrodziejstw płynących z naszej wiedzy i doświadczenia.

Świadcząc usługi księgowe i rachunkowe dla naszych Klientów, nie tylko skrupulatnie księgujemy dokumenty handlowe, ale przede wszystkim planujemy politykę podatkową naszego Klienta prezentując indywidualne podejście. Wskazujemy również uwagę, na zdarzenia gospodarcze wymagające reakcji, proponując stosowne rozwiązania.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w najtrudniejszej sytuacji uważamy jednak, że działania prewencyjne są najkorzystniejszym sposobem eliminacji zagrożeń.

W razie konieczności, czynnie bronimy interesów naszych Klientów świadcząc profesjonalną pomoc w trakcie kontroli podatkowej i procesów sądowych z administracją podatkową.

Zadowolenie Klienta z naszych usług księgowych, stanowi dla nas najwyższą wartość i jest miarą satysfakcji z naszej pracy.

Biuro rachunkowe Łódź – profesjonalne usługi rachunkowe to klucz do sukcesu Twojej firmy!

 

Więcej informacji do pobrania